Tüm Ürünlerde Büyük İndirimler Hemen   Üye Ol
X
Sepetim
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Hakkımızda

     Woody, sıradanlığa karşı çıkan,  enerjik ve eğlenceli bir pijama modası yaratmıştır. Woody’nin  içinde, her yaştan bütün aile bireyleri kendisini; karanlıkta parlayan pijamalarıyla bir  yıldız gibi hisseder.

     25. yılını kutlayan Woody, kurulduğu günden beri özgünlük ve kaliteyi üretimde odak noktasında tutmuştur. Kalitesinden ve çevreye duyarlılığından hiçbir zaman vazgeçmeyen Woody, aynı sabit değerlerle her sezon ailemize yeni katılan karakterleri sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

     25 yıldır büyük küçük herkesin favorisi olan WOODY dünyasını ziyaret etmek ve bu mutluluğun bir parçası olmak için, mağazalarımız da sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacağız!

     Woody ürünlerine Akbatı ve Arenapark mağazalarımız ile birlikte www.woody.com.tr internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

The Woody Group

      1994 yılında kurulan The Woody Group, bünyesinde bulun Woody, LordsxLilies ve ndrwr markalarını tüketicinin hizmetine ve beğenisine sunarak Belçika’da 350’ye yakın departman mağazasında ve Hasselt, Knokke, Antwerpen,Brugge ve Gent şehirlerinde bulunan mağazaları ile Türkiye’de Akbatı AVYM ve Arenapark AVM ile yaygın ve güçlü mağazacılık yapısı sayesinde perakende sektöründe önemli bir konumda yer alıyor.

     Tekstil sektöründeki deneyimini ve vizyonunu perakende sektörüne de yansıtan The Woody Group kurulduğu ilk günden beri benimsediği ve geliştirdiği doğru seçilmiş marka profili, kaliteli ürünleri, özenli hizmet anlayışı, öncü sunumu, yenilikçi ve araştırmacı moda anlayışıyla her aşamada keyif ve güven duygusu yaratarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Lütfen Bekleyiniz. İşleminizi Yapıyorum!