Tüm Ürünlerde Büyük İndirimler Hemen   Üye Ol
X
Sepetim
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Woody Pijamamı Nasıl Yıkamalıyım?

 

Woody pijamalarınızı ve diğer sevdiğiniz giysilerinizi uzun süre kullanmak ve dayanıklılığını arttırmak için yıkama talimatlarına dikkat etmeniz önemlidir. Yıkama talimatını ürünlerimizin içindeki etiketlerde bulabilirsiniz. Sayısız yıkamadan sonra bile en sevdiğiniz pijamaların yeni kalmasını sağlamak için size bazı ipuçları vermekten mutluluk duyuyoruz;

► Yıkama talimatları, yıkama için izin verilen en yüksek değerleri içerir. Günümüzde çamaşır makineleri o kadar gelişmiş ve iyi düzeydedir ki, genellikle 30 derecede yıkanması yeterlidir. Yüksek sıcaklıkta yıkama yalnızca yıkama gerçekten çok kirliyse önerilir. Düşük sıcaklıkta bir yıkama genellikle uygundur. Üstelik çevre ve dünyamız için daha iyidir.

►Yumuşatıcının gerekli olmadığını biliyor muydunuz? Her ne kadar ekstra yumuşaklık ve yıkamaya koku eklemek çok cazip görünse de, çevremiz ve dünyamız için iyi bir seçim değildir. Kumaş yumuşatıcıları genellikle birçok kimyasal madde içerir.

►Mayolar, nevresimler, pijamalar, havlular ve aksesuarlar kendi özel yıkama talimatlarına sahiptir. Örneğin, Woody pijamalarının hassas bir yıkama programı ile yıkanması önerilirken mayo gibi ürünlerde çamaşır makinesi ve kurutma makinesi kullanılması önerilmez. Bu nedenle yıkamaya başlamadan önce yıkama talimatını kontrol ettiğinizden emin olun.

►Woody pijamalarında güzel bir baskı mı var, yoksa geceliğin parlıyor mu? Woody ürünlerini yıkarken baskı, pul, nakış ve payetleri korumak için tersini çevirerek yıkayın ve bu şekilde ütü yapın. Eğer ürünün üzerinde fermuar varsa yıkama esnasında kapalı olmasına dikkat edin.

►Woody pijamalarındaki baskılar yüksek sıcaklıkta yıkamaya uygun değildir. Bu nedenle pijamalarınızı 30 derece üzerinde yıkamamaya özen gösterin. Yüksek sıcaklıkta yıkamak baskılarda hasara yol açar. Ayrıca giysilerinizi kuruturken çevre ve dünyamız için kurutma makinesini mümkün olduğunca az kullanmanızı öneririz.

Lütfen Bekleyiniz. İşleminizi Yapıyorum!